Zapytaj lekarza

7 3 7 , 0 3 8

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Zawroty głowy, ból brzucha i żołądka oraz uczucie pulsowania w klatce piersiowej

Witam, od tego lata zaczęły mi się również zawroty głowy i do tego stopnia że bałam się wstawać z łóżka, generalnie ratowałam się kroplami uspokajającymi i magnezem. Zdziwił mnie wczoraj dziwny ból. Siedziałam na fotelu i czułam jakby mi w brzuchu się trzęsło, ból rozchodził się od brzucha koło trzustki wątroby i w klatce piersiowej, jakby mi coś pulsowało, boli mnie nadal żołądek i brzuch i nie wiem co to może być. Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam
KOBIETA ponad rok temu

Akcje edukacyjne a rzucanie palenia

Wiele kobiet nie rezygnuje z palenia podczas ciąży. Czy można w jakiś sposób zmienić tę sytuację? Czy akcje edukacyjne mogą cokolwiek zmienić? Obejrzyj film i dowiedz się więcej na ten temat.

Witam serdecznie,
Niestety trudno jest mówić o pochodzeniu tego rodzaju dolegliwości bez przeprowadzenia bezpośredniego badania. Być może mamy tu do czynienia ze zwykłą niestrawnością. Zawroty głowy mogą wynikać z niskiego ciśnienia tętniczego krwi, zaburzeń rytmu serca czy odwodnienia i hipoglikemii. Myślę że warto udać się do lekarza rodzinnego, który zweryfikuje pochodzenie Pani objawów.

Rezydentka w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Kielcach.
0

Witam
myśle że kolejność powinna być taka: najpierw lekarz rodzinny, potem badania, potem inni potrzebni specjaliści a jak lekarz stwierdzi że to objawy wymagające skonsultowania z psychoteraputą to warto udać się do psychoterapeuty.
pozdrawiam

Z wykształcenia psycholog i biolog. Absolwentka 5-letniego szkolenia z psychoterapii systemowej.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy