Zazdrość o lekarza ginekologa dziewczyny

Dzień dobry, Mam pewien problem, mianowicie moja dziewczyna została umówiona przez mamę do ginekologa mężczyzny. Może to dość dziwne ale jestem o niego trochę zazdrosny. Czy to normalne? Jak temu zaradzić?

Mysle, ze przede wszystkim powienien Pan pamietac, ze ginekolog to przede wszystkim lekarz, specjalista, ktory ma zadbac o zdrowie Pana dziewczyny. Oczywiscie jest to lekarz zajmujacy sie intymnym obszarem kobiecego ciala, ale to dla niego czesc taka sama, jak kazda inna, nie wywolujaca szczegolnych emocji. Moze Pan porozmawiac z dziewczyna i spytac o to, jak wyglada taka wizyta, prawdopodobnie ma Pan nierelaistyczne wyobrazenia na ten temat. Pozdrawiam!

Proszę pomyśleć nad powodami Twojej zazdrości - to jest w tym wszystkim najważniejsze. Ginekolog, to lekarz, którego pracą jest sprawdzenie czy z dziewczyną i jej zdrowiem jest wszystko ok. To trochę tak, jakbyś był zazdrosny, że dziewczyna idzie na wizytę do laryngologa-mężczyzny, czy dentysty-mężczyzny. Lekarz, to lekarz.
Ważne są powody, które Twoją zazdrość wzbudzają - to, że lekarz będzie oglądał ciało dziewczyny? To robi tak na prawdę każdy lekarz, tyle że w innych obszarach ciała. To, że będzie z nią rozmawiał o ewentualnych dolegliwościach? Jak wyżej - taka lekarza praca....
Porozmawiaj z dziewczyną - lub jeżeli to jej pierwsza wizyta, to np. z mamą lub inną kobietą, która już ma takie wizyty za sobą - jak taka konsultacja ginekologiczna wygląda. Możesz zadać pytanie również tutaj na portalu, które skierujesz właśnie do ginekologów. Czasami wyolbrzymianie pewnych rzeczy, czy nierzeczywiste wyobrażenia potrafią płatać figle i niepotrzebnie nas denerwować. Kiedy nabędziesz trochę wiedzy w tym temacie, myślę, że uda Ci się zachować spokój. Pozdrawiam.