Zapytaj lekarza

7 4 0 , 1 5 4

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Zazdrość o przeszłość partnera związaną z byłymi

Dostaje szału jak pomyśle o byłych mojego chłopaka, jak myśle co on z nimi robił, że tak samo je przytulał i mówił to samo co mnie. Wydaje mi sie że z nimi było mu lepiej, jestem zazdrosna tak jakby o przeszłość. Męczy mnie to bardzo i nawet z nim o tym rozmawiałam ale on nie rozumie i mówi żebym nie wymyslała swoich historii
KOBIETA, 20 LAT ponad rok temu

Trądzik jako przyczyna depresji

Trądzik to zmora niejednego młodego człowieka. Niektórzy wstydzą się nawet wyjść z domu, kiedy widzą na swojej twarzy mnóstwo krost. Czy jednak trądzik może stać się przyczyną depresji?

Witam,

nie może Pani zmienić przeszłości, jednak każdy kolejny dzień sprawia, że "przeszłość"chłopaka staje się coraz bardziej odległa! Jedyne co może Pani zrobić, to cieszyć się związkiem, tworzyć nowe wspomnienia, które wzmacniają Wasz związek. Ważne by skupiła się Pani na tym, co "tu i teraz" i żyła chwilą obecną którą Pani współtworzy z chłopakiem!
Jeśli jednak nadal będzie Pani się zadręczać tym, czy jest najważniejszą kobietą w życiu chłopaka, może warto zastanowić się nad wizytą u psychoterapeuty.

pozdrawiam
A.Aleksandrowicz

https://www.facebook.com/pages/Psychoterapia-Anga-Aleksandrowicz/849652415108571?hc_location=ufi

0

Witam,
każdy ma jakąś przeszłość, jakieś związki w które się angażował w przeszłości. Warto zastanowić się dlaczego jest to dla Pani taki problem i skąd bierze się zazdrość. Wydaje się Pani niepewna w tym związku i chciałaby Pani, żeby partner potwierdzał wyższość tego związku nad innymi. A każdy związek jest inny. Pisze Pani, że męczy się z tym problemem. Zachęcam więc do wizyty u psychoterapeuty. Tam będzie okazja do przyjrzenia się bliżej temu zagadnieniu.
Pozdrawiam
http://www.centrum-sensis.pl/
https://www.facebook.com/sensisterapia

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy