Zażycie leku Meloksikam na ból zęba

czy nlpz ogólnie wyłączają ból bolał mnie ząb i nie miałam nic innego i wziełam meloksikam - wiem ze jest na reumatoidalne zapalenie stawów ale mi pomógł miał prawo mi pomóc jak to jest wszystkie nlpz wyłączają ból i stan zapalny w różnym stopniu i w zależności od niego mają swoje zastosowania w różnych chorobach ? czy było błędem wziecie meloksikamu czy w razie potrzeby i blaku laku było to dobre posuniecie bardzo mi pomógł pozdrawiam

spokojnie proszę się nie denerwować napewno nie popełniła Pani błędu to jest nlpz który działa podobnie jak inne i dość dobrze działa na tkanki kostne a zęby to też kośc więc nie dziwi mnie to że doskonale zniósł ból zęba. Można zastosowac go i następnym razem
Pozdrawiam