Zbita tkanka tłuszczowa i przytycie po urodzeniu dwójki dzieci

Witam. Mam 29 lat i ważę 97 kg. Zanim urodziłam dzieci ważyłam 67kg. Próbowałam diet ale cięzko mi schudnąc bo mam zbitą tkankę tłuszczową. Myslę o zabiego zmiejszenia żołądka a pózniej o usunięciu nadmiaru skóry. Czy to możliwe na NFZ? I gdzie mogłąbym to załatwic? A moze coś innego mi państwo podpowiedzą? Proszę o pomoc/Dziękuję

Witam
proponuję wybrać się do specjalisty, wykonać badanie składu ciała oraz badania krwi jeśli jest taka możliwość badania genetyczne, które określą typ metaboliczny i dzięki temu będzie można dopasować dietę, proporcję składników odżywczych. Dobrze byłoby wdrożyć aktywność fizyczną.
Być może jest coś co przeszkadza w chudnięciu (jakieś schorzenie) a diety stosowane wcześniej były źle dobrane, niedopasowane itp. Powodzenia!