Zdenerwowanie, złe samopoczucie a związek

Dobry wieczór, od paru dni męczy mnie złe samopoczucie, wszystko mnie denerwuje, ciągle myślę o problemach, za to w pracy jest zupełnie inaczej nic mnie nie denerwuje o nic sie nie martwie, za to jak jestem w domu i mam sie spotkać z chlopakiem to samo jego przyjście mnie denerwuje nawet nie może mnie dotknąć bo zaraz sie denerwuje i mam ochotę wybuchnąć, o byle co mam do niego pretensje. O nic nie może spytac bo zaraz glupio odpowiadam. Jestem po toksycznym związku w którym trochę przeszlam.

Witam, z Pani maila wnioskuje, ze jest Pani w chaosie, co powoduje rozchwianie emocjonalne, ale mało jest danych, aby udzielić pomocy. Powinna Pani skonsultować sie z psychoterapeuta, poukładać ten chaos i rozliczyć sie z przeszłością inaczej jest ryzyko , ze trudno bedzie Pani nawiazac satysfakcjonujące i bliskie relacje. Pozdrawiam