Zdrata męża i bezsenność

Kilka dni temu dowiedziałam się o zdradzie męża (19 lat małżeństwa), w sposób okrutny od męża kochanki, który dostarczył mi wydruk z czatu facebooka z bardzo intymnymi zapisami co robili razem gdzie i jak się czuli. Bardzo sugestywnie pisali, więc moja wyobraźnia szaleje. Widzę te sceny w głowie, każdą sytuację kojarzę z tekstami dość wyuzdanymi które sobie pisali. Ponadto mąż bardzo mnie tam poniżał pisząc o mnie okropnie. Nie jem 4 dni, nie śpie, choruję. Co robić?

Dzień Dobry Pani,

Staram się zrozumieć, jak mogę, jak trudnych przeżyć Pani doświadcza.

Proszę nie zostawać samej z tym, proszę zwierzyć się zaufanej przyjaciółce, koleżance, przy której czułaby się Pani swobodnie i miałaby zaufanie.
Należałoby również rozważyć kontakt i pracę z psychologiem, żeby mogła Pani wzmocnić siebie i swoje zasoby.

Zapraszam do rozmowy, gdyby miała Pani życzenie na rozmowę ze mną.

Życzę Pani wzmocnienia swojej siły,
Irena Mielnik-Madej