Prywatność w związku małżeńskim

jestem z mezem od 7 lat zawsze mialam dostep do jego kont meili wszystko wiedzialam zawsze moglam czytac,teraz maz wyjechal za granice do pracy ,zalozyl facebooka zeby miec kontakt z polakami w angli i tp i nie chce dac mi dostepu twierdzac ze chce miec troche prywatnosci ,jesli mialam wszystkie dostepy przez 7 lat bo dal mi je na poczatku znajomosci to czy to teraz moze cos oznaczac niepokojacego??.powiedzial ze ludzie z wiekiem sie zmieniaja i on chce troszke prywatnosci

Pozdrawiam.

Wszystko zależy od relacji. Rozumiem, ze bardziej niepokoi Panią zmiana niż sam fakt braku dostępu? Być może coś się zmieniło w Waszej relacji? Zachęcam do spokojnej rozmowy skupionej na mówieniu o swoich uczuciach i potrzebach (bez pretensji czy roszczeń), a także poszukiwaniu wspólnych rozwiązań, które będą budować, a nie podkopywać zaufanie i bliskość w związku.

Każdy człowiek ma prawo do prywatności, jednak tu jest ciekawe, że taka potrzeba pojawiła się w momencie wyjazdu, czyli Państwa rozłąki. Nie napisała Pani, czego się obawia, o co niepokoi?
Zaufanie, otwarte rozmowy o swoich lękach, wątpliwościach na pewno pomagają wyciszyć wybujałą fantazję.
Pozdrawiam.

Dzień dobry, zachęcam panią do otwartej rozmowy z mężem na temat pani obaw, co panią niepokoi, jakie fantazje pojawiają się u pani w związku z brakiem dostępu do jego konta na portalu. Pozdrawiam.