Jak poradzić sobie z taką trudną sytuacją w domu?

Witam, z mojego punktu widzenia mam trudna sytuację w domu. Z tego też powodu wyprowadziłem się. Problemy rozpoczęły się od bierności we wspolzyciu trwa to już od 2,5roku teoretycznie problem zona zrzuca na chorobę tj. endometrioza. Niestety pomimo prób podejścia do bliskości w inny sposób również nic z tego nie wyszło. Dodatkowo przez moja dolegliwość związana z chrapaniem również nie sypialismy w jednym łóżku. Gwóźdź do trumny został wbity gdy moja 15letnia córka poznała się z 21 letnim chłopakiem. Finalnie żona pozwoliła na wspólne zamieszkanie oraz sypianie córki z chłopakiem w jednym łóżku. Rozmowy z nią nic nie dają, poddałem się i wyprowadziłem z domu nie mogąc na to patrzeć. Oczywiście seksu nie ma. Chłopak wydaje się świadomy i odpowiedzialny ale to i tak nic nie zmienia w mojej opinii. Co robić

Witam Pana,

nie wiem jakie są Pana wartości - dokąd Pan zmierza, ponieważ zrobił Pan dużo, czy uzyskał Pan oczekiwany rezultat? Można dochodzić do konsensusu na jakich warunkach wrócić do domu; czy kiedy żona wróci do sypialni, chłopak wyprowadzi się z pokoju córki, czy to będzie ok? Co stało się w życiu tego młodego człowieka, że wprowadził się do Pana córki? Zbyt mało danych Pan podaje. Wskazana jest rozmowa z żoną i córką.

Z wyrazami szacunku, Bożena Waluś