Złe samopoczucie po stosowaniu leków Setaloft i Rispolept

mam nerwice natręctw oraz nerwice lękowa objawy derealizacji i depersonalizacji psychiatra zapisał mi dwa leki setaloft i rispolept na tym drugim na ulotce nie ma wymienionych żadnego z moich objawów czy mam nadal brać ten lek po nim czuje sie gorzej mniej śiadowmy tego co robie jakbym był nieświadomy mam problemy z pamięcą. czy z tego da się wyjść i jmak długo to bedzie trwać i ile czekać na działanie leku narazie biore go miesiąc a gorzej sie czuje przez lęk a lęk mam przez natrętne mysli.

W początkowym okresie brania leku mogą wystąpić nieprzyjemne skutki uboczne. Jeśli jednak taki stan się utrzymuje lub nasila konieczny jest kontakt z lekarzem psychiatrą. Nie należy samemu zmieniać dawkowania leku bez kontaktu ze specjalistą. Pozdrawiam!