Zapytaj lekarza

7 4 0 , 0 7 3

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Złe samopoczucie podczas stosowania preparatu Citalopram dura

witam , pisze bo sie martwie o siebie. mam stwierdzona depresje, a kolejna wizyte u psychoanalityka mam za 2tyg, dopiero od dzis zaczalem brac tabletki, nazywaja sie one citalopram dura 20mg, jednak dziwnie sie czuje, taki skolowany, jak by jeszcze bardziej bez energii. czy to jest normalne? czy takie sa poczatki zazywania tych lekow? co moglby mi pan/i doradzic? wszedlem tu przez przypadek i widze ze mnostwo lekarzy jest online dlatego pytam.
MĘŻCZYZNA, 23 LAT ponad rok temu

Skuteczność terapii grupowych

Początkowo organizm może reagować na leki sennością lub osłabieniem. Ten stan powinien ustąpić do po ok 1-2 tyg. Jeżeli po tym czasie będzie się Pan nadal źle czuł, proszę skontaktować się z lekarzem psychiatrą. Wszelkie kwestie dotyczące działania leków również powinien Pan omawiać podczas wizyty. Warto też włączyć do leczenia psychoterapię.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy