Złe samopoczucie przy szczuplejszych dziewczynach

czuję się dziwnie kiedy przechodzę obok chłopaków czuję się dziwnie przy dziewczynach one waże ok40 kg a ja 65!!!!!!!!!!!!!!! NIe wiem co zrobić uciekać ? A jeśli nie uciekać to jak schudnąć?

Witam. Żartując sobie napisze, ze jak zacznie Pani uciekać, to jest szansa, że schudnie
:-). A tak poważnie 65 kilo to nie jest aż tak dużo. Niech Pani potraktuje swoją wagę i swoje samopoczucie jako motor do schudnięcia. Chudnie się dwutorowo: ćwiczenia aby spalać tkankę tłuszczową oraz dieta aby ograniczać kalorie.
Magdalena Brabec

to nie jest problem wagi, tylko psychiki...samoocena, leki (np.przed odrzuceniem), akceptacja siebie i innych, relacje z dziecinstwa, przekonania itd... polecam konsultacje psychologiczne, gdzie dowie sie Pani szerzej o tym temacie i zadecyduje jak to zmienic.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza

Witam, odchudzanie to nie tylko dieta, niekiedy, to co głównie nie pozwala schudnąć lub popatrzeć na siebie akceptująco ma podłoże emocjonalne. Dostrzega Pani swoją trudność w kilogramach, jednak proszę się zastanowić czy nie ma czegoś w Pani wewnętrznym poczuciu, co uruchamia to coś "dziwnego" gdy przechodzi Pani obok chłopaków. Może to jakaś obawa przed bliskością, a kilogramy są łatwiejszą do przyjęcia i zaakceptowania jako źródło problemu. W kontaktach z drugim człowiekiem kilogramy nie są najważniejsze, jednak Pani nadaj im duże znacznie. Warto się zastanowić dlaczego? Pozdrawiam

Waga nie jest miernikiem wartości człowieka, choć młodej osobie może się tak wydawać. Proszę poszukać w sobie rzeczy, które są dla Pani cenne, popytać zaufanych osób. Bez poczucia własnej wartości trudno będzie Pani osiągnąć wymarzona wagę, realnie ja określić.