Złe traktowanie przez męża po ślubie

Mam 25 lat i jestem po ślubie 1,5 roku. Mąż mnie wyzywa bez powodu od s..k, szm..t itp. Nie mogę nigdzie wyjść bo jest zazdrosny ze robie nie wiadomo co. A prrzędu ślubem klucilismy. sie ale nie było aż tak:-/. Wogole mnie nie szanuje, nie przytula :-/.Mówi ze do niczego się nie nadaje. Obraża moja rodzinę. Chodzę do.pracy po pracy sprzątam, gotuje iTP. A on ze nic nie robie. Sam przychodzi z pracy gra albo oglądanie i codziennie pije puwo.Nie wiem co mam robić :-/

Musi Pani zadbać przede wszystkim o siebie, nie o związek!. Przytoczone zdarzenia/okoliczności noszą znamiona przemocy psychicznej.