Zmęczenie i senność po urodzeniu dziecka

Witam 15 miesięcy temu urodziłam dziecko i od tamtego czasu odczuwam ciągle zmęczenie i senność nic mi się nie chce wszystko przekladam na dziś jutro pojutrze nie wiem co się dzieje ze mną dodam ze w nocy dobrze śpię o ile na to pozwala dziecko do tego chciałabym wrócić do diety ktora stosowalam przed ciążą i schudlam 18 kg NP. stosuje diete przez tydzien i waga stoi w miejscu i mnie z niecheca wszystko dodam że żadnych badań nie robiłam proszę o pomoc jak sobie mogę pomóc dziękuję.

Dobry wieczór,

Sugeruję kontrolne oznaczenie stężenia glukozy na czczo oraz TSH. Jeśli TSH będzie nieprawidłowe, to proszę skontrolować fT3 i fT4 oraz skontaktować się z endokyrnologiem. Być może przebyła Pani poporodowe zapalenie tarczycy, które zakończyło się niedoczynnością gruczołu. W razie czego proszę skontaktować się z lekarzem, bo bardzo istotne jest dokładne zbadanie Pani i zebranie wywiadu lekarskiego.

Pozdrawiam serdecznie.

dr n. med. Marek Derkacz