Zmiana nastroju podczas dnia

moim problemem jest zmieniający sie nastrój szczególnie wieczorem , nie mam na to wpływu. Jestem wtedy smutna, nie mam na nic ochoty, czuje sie nieszczęśliwa i bezradna,czasem po chwili mój nastrój wraca do normy i czuje sie normalnie, czasem to trwa dłużej czasem krócej.Rownież często moje serce gdy mnie ktos zdenerwuje lub obudzi w nocy ale rownież gdy odpoczywam , zaczyna bardzo szybko bić, i nie moze sie uspokoić, czuje sue bardzo spieta.Staram sie relaksowac,ale czasami nic nie mogę zrobic

Witam,
bardzo dobrze robi Pani starając się relaksować, jednak jeśli to jest za mało, to może warto pomyśleć o psychoterapii czy nawet wizycie u lekarza psychiatry. Ważne jest także od jak dawna ma Pani te dolegliwości, czy w czasie ich pojawienia się miały miejsce jakieś ważne dla Pani wydarzenia życiowe. Warto także w takich sytuacjach zastanowić się jakie myśli pojawiają się w głowie. Istnieje wiele form pomocy, przy takich problemach. Chętnie udzielę dodatkowych informacji, czy sprawa wymaga kontaktu z lekarzem czy wystarczą konsultacje z psychologiem, bądź psychoterapia, tylko potrzebowałabym dodatkowych informacji. Może się Pani ze mną kontaktować bezpośrednio mailowo bądź telefonicznie. Pozdrawiam.

w jaki sposob na Pani nastroj wplywaja Pani mysli? jakie uczucia i jakie mysli sie pojawiaja? samotnosc? i co jeszcze?...serce bedzie odpowiadac temu, co mysli umysl...jesli zmienimy mysli, zmienia sie emocje...i rytm serca...najlatwiej zrobic to na terapiii..pozdrawiam sedecznie, Violetta Ruksza