Zmiana Xanax na Immovane

Witam. Czy stosowanie immovane jest bezpieczniejsze i czy można nim zastąpić xanax który biorę juz dość długo i chcę przestać go brać. Proszę o konkretną odpowiedź pozdrawiam.

Witam Pana,

Stosowanie żadnego z tych leków nie jest bezpieczne jeśli terapia przekracza okres 4 tygodni. Nie wiem w jakim celu przyjmuje Pan Xanax, ale alprazolam to krótkodziałąjacy lek przeciwlękowy, a imovane to lek nasenny (nie ma istotnego efektu przeciwlękowego). Jesli chciałby Pan odstawić Xanax, to najlepiej będzie skontaktować się z lekarzem psychiatrą, który zastosuje odpowiednie postępowanie farmakologiczne mające na celu odstawienie alprazolamu.

Pozdrawiam!

Justyna Holka-Pokorska

http://psychiatrawarszawa.com.pl/