Zmiana zachowania u narzeczonej po porodzie

moja narzeczona sie msci na mnie.wyprowadzilem sie od niej poniewaz bardziej jej zalezy na relacjach z rodzicami niz na zwiazku, mamy dziecko gdzie od tamtej pory zmienila sie o 180 stopni.robi na zlosc, co chwila cos wymysla, wyrzuca mnie z domu, dzwoni na policje tym bardziej ze nic jej nie zrobilem,ona moim zdaniem ma zachwiania, i niewiem co zrobic??mysle ze ma problemy z soba, bo najpierw mowi ze potrzebuje bliskosci a pozniej mnie wyrzuca z domu.co moge zrobic???bo chodzi tez o dziecko??

Witam serdecznie

Jeśli łączy Was dziecko i zależy Wam na sobie, warto skorzystać z pomocy specjalisty z terapii rodzinnej, żeby zarówno Pan jak i narzeczona mogli ochłonąć z trudnych emocji, przewartościować Wasze sprawy i odpowiedzieć sobie na pytanie co dla Was najważniejsze, terapeuta pomoże Wam uporządkować emocje i liczyć na siebie nawzajem bez ciągłej ingerencji rodzin pochodzenia.
Pozdrawiam ciepło
A. Ręklewska psycholog

Zachęcam do konsultacji lekarskiej. Podobne zachowania mogą wynikać zarówno ze stresu, kryzysu czy zmiany, jaka się obecnie dzieje w Państwa żuciu, ale także z poważniejszych zaburzeń i chorób. Warto podjac diagnostykę, która zdeterminuje pomoc.