Depresja po kryzysie z narzeczoną

Jesteśmy z narzeczoną po pierwszym kryzysie, chociaż on moze trwa caly czas tylko jest mniej jakby widoczny. Mielismy pare dni przerwy. W zeszla Niedzielę wyjasnilismy sobie wszystko i uzgodznilismy, ze zaczynamy nowy etap. Ale niby juz rozmawiamy ze sobą normalnie to widzę, ze cos jest nie tak. Dziś wyznala mi, ze ma takie dni , ze sie mna bardzo cieszy , zyc bezemnie nie moze a potem nagle, ze ja tylko wkur.. Twierdzi, ze mnie kocha. Ale jest inna jak przed kryzysem. Czy to moze byc depresja?

Witam.Uważam że najlepszym rozwiązaniem jest udanie się na konsultację do psychoterapeuty zajmujacego sie terapią par i małżeństw.Doświadczony psychoterapeuta poinformuje czy problem o którym Pan pisze wynika z relacji pomiędzy wami i wówczas zaproponuje wspólne spotkania czy też zaproponuje psychoterapie dla narzeczonej.Pozdrawiam

To nie jest depresja lecz życie codzienne większości związków. Jesteście dwojgiem rożnych ludzi którzy muszą nauczyć się tego, że nigdy nie bedą mieli takiego samego poglądu na to co was otacza. Jedynie spokojna rozmowa, wytłumaczenie sobie nawzajem watpliwości, zaufanie i szacunek (budowany z czasem), pozwolą wam cieszyć się związkiem bardziej i twórczo rozwiązywać problemy.
Pozdrawiam.

Jeśli jest inna i Panu z tym źle, to trzeba o tym powiedzieć. Jeśli ją coś w Panu irytuje, należy zapytać co dokładnie, ustalić rozwiązanie i się jego trzymać. W związku kluczowe jest mówienie o swoich prawdziwych myślach, odczuciach. Może Pan zachecać do tego swoją partnerkę, a na pewno będzie Wam lepiej. Powodzenia.