Zmiany skórne po suplementacji białka podczas ćwiczeń fizycznych

Chciałbym wrócić do ćwiczeń na siłowni ci wiąże się z suplementacją białka w postaci odżywek, jednak po takich odżywkach zawsze występują u mnie pryszcze. Czy jest jakiś sposób żeby nie rezygnować z suplementacji białka i zachować czystą cerę?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Zamiast stosować suplementy białkowe, może Pan tak zmodyfikować dietę, by zwiększyć podaż białka w produktach spożywczych.