Znaczny wzrost wagi ciała

Witam . Jakiś czas temu dokładnie rok strasznie schudłam a było to spowodowane nerwmami. z wagi 60 kg schudlam do 56 ( 25lat 170 )a teraz od sierpnia zauwazylam stopniowy wzrost wagi na chwile obecna waze okolo 70 kg dodam ze nie zauwazylam zeby moja przemiana materii sie zmienila na gorsza

Witam, stopniowy wzrost wagi może wynikać z różnych przyczyn, najczęściej są to błędy żywieniowe lub zmiana stylu życia. Radzę wybrać się do dyplomowanego dietetyka, który przeprowadzi wywiad dietetyczny i na tej podstawie będzie w stanie ustalić przyczynę wzrostu masy ciała. Warto wcześniej wykonać badania krwi z naciskiem na badanie hormonów tarczycy (TSH).