Znamię i podejrzenie gruczolaka w piersi

Witam Podczas usg piersi lekarz stwierdził w piersi prawej zmianę 0,6 cm podejrzewał albo gruczolaka, albo torbiel z gęstniejącą treścią. Zrobił mi biopsję cienkoigłową. Teraz dostałam wynik: „fragmenty tkanki tłuszczowej, utkania nowotworowego nie stwierdza się”. Czy to to tylko torbiel, czy jednak gruczolak? Kwestia ta jest dla mnie bardzo ważna gdyż niedługo mam podejść do stymulacji hormonalnej przed in vitro i nie wiem, czy w takiej sytuacji będę mogła.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, w pobranym w biopsji materiale znajdowała się jedynie tkanka tłuszczowa, bez komórek ani gruczolaka, ani innych zmian patologicznych. Proszę się skonsultować z lekarzem prowadzącym, który po ocenie stanu klinicznego dokona pełnej interpretacji i wskaże dalsze postępowanie. Pozdrawiam