Zrosty na lewym obrysie przepony

Mam 20 lat, jestem kobietą. Już raz opisywałam moją historię choroby 5 grudnia 2009 r. Postanowiłam zrobić ponownie badania: WBC 8,0, RBC 4,83 HGB 10,5 HCT 33,8, PLT 493, PCT 482, MCV 70, MCH 21,8, MCHC 31,2, RDW 12,5, MPV 9,8, PDW 15,9 Fe 118 ug%, zażywam lekarstwo. Czy moje wyniki się zmieniły już, czy mi się tylko tak wydaje? Robiłam badanie ginekologiczne, wszystko OK. Rtg klatki piersiowej: Pola płucne powietrzne, rys oskrzelowonaczyniowy w normie, zrosty na lewym obrysie przepony, sylwetka serca w normie wieku. Proszę mi powiedzieć, czy wynik rtg jest prawidłowy? Z góry bardzo dziękuję.

Witam!

Wyniki morfologii krwi wskazują na niedokrwistość mikrocytarną. Stężenie żelaza w surowicy, jeśli zmierzone zostało w jednostakch mg% (a nie ug%) - jest prawidłowe. Niestety, nie mogę porównać z poprzednimi wynikami, ponieważ pisze Pani anonimowo.

RTG klatki piersiowej - jedyną nieprawidłowością są zrosty w okolicy przepony - mogą być to zmiany pozapalne.

Pozdrawiam