Zrosty na lewym obrysie przepony
Mam 20 lat, jestem kobietą. Już raz opisywałam moją historię choroby 5 grudnia 2009 r. Postanowiłam zrobić ponownie badania: WBC 8,0, RBC 4,83 HGB 10,5 HCT 33,8, PLT 493, PCT 482, MCV 70, MCH 21,8, MCHC 31,2, RDW 12,5, MPV 9,8, PDW 15,9 Fe 118 ug%, zażywam lekarstwo. Czy moje wyniki się zmieniły już, czy mi się tylko tak wydaje? Robiłam badanie ginekologiczne, wszystko OK. Rtg klatki piersiowej: Pola płucne powietrzne, rys oskrzelowonaczyniowy w normie, zrosty na lewym obrysie przepony, sylwetka serca w normie wieku. Proszę mi powiedzieć, czy wynik rtg jest prawidłowy? Z góry bardzo dziękuję.

KOBIETA, 20 LAT ponad rok temu
Co o naszym zdrowiu mówi żywa kropla krwi? [Specjalista radzi]
Krew może wiele powiedzieć o naszym zdrowiu, a jeszcze więcej świeżo pobrana, która natychmiast trafia pod mikroskop. Pozwala nam to określić, czy organizm jest zakwaszony, ma odpowiedni poziom wolnych rodników, nie jest obciążony toksynami, pasożytami czy grzybami.
Witam!
Wyniki morfologii krwi wskazują na niedokrwistość mikrocytarną. Stężenie żelaza w surowicy, jeśli zmierzone zostało w jednostakch mg% (a nie ug%) - jest prawidłowe. Niestety, nie mogę porównać z poprzednimi wynikami, ponieważ pisze Pani anonimowo.
RTG klatki piersiowej - jedyną nieprawidłowością są zrosty w okolicy przepony - mogą być to zmiany pozapalne.
Pozdrawiam