Związek z dziewczyną chorą na nerwicę lękową

Moja narzeczona ma nerwicę lekowa.wychowywala się bez ojca.przeszła anoreksje.w każdym mężczyźnie szukała opiekuna we mnie tez.pokazuje że kocha itd.czy w zwiazku z tym moze byc tak że chce mnie na własność ze założenie rodziny to priorytet?jest bardzo emocjonalną i kiedys jej powiedzialem że tak nie dam rady.od tej pory przucichla nie krzyczy da się z nią rozmawiac jednak zarzucila mi że tłumi te emocje.ma mysli o zabiciu bliskich ale pojawiały sie juz wczesniej.boję się przyszlosci

Witaj serdecznie ;-)

Sprawa jest naprawdę złożona. Myślę, że w tym wypadku jest potrzeba podjęcia jakiegokolwiek leczenia terapeutycznego. Problem jest znikomy i może przeobrazić się coś o wiele poważniejszego.

Gdybyś potrzebował porady zapraszam do kontaktu.
http://psychopedagog.eu

Pozdrawiam serdecznie ;-)