Życie po odejściu męża do kochanki

Jak zyc po romansie meza,tysiaca jego powrotow do ciebie I ostatecznyn jego wyborze Jej a nie Ciebie? Prosze pomozcie!!!

Witam. Proszę pani taka sytuacja nie może nie boleć, to są naturalne rozterki, przez które trzeba przejść, co się dzieje w czasie. Można taki kryzys przejść z psychoterapeutą w psychoterapii i to na pewno pomaga zrozumieć bardziej.