Uczucie do szefa męża i brak ochoty na seks z partnerem

mam pewien problem zakochal się we mnie szef meza który ma 40 lat zone i 2 dzieci nie ukrywam tez cos czuje do niego gdy jest blisko czuje się bezpiecznie ale przez ta cala sytolacje odalilam się od meza nie uprawiam seksu co go denerwoje mysle ciagle o jego szefie piszemy ze sobą meza odsowam od siebie nie wiem co robic. nie chce ranic nikogo a przez to sama cierpie dodam mam 23lat i synka,boje się rozstać z mezem bo nie wiem jak zareagoje ale tez nie chce się kochac co go irytuje. co robic

Wszystko wskazuje na to, że się Pani zaangażowała emocjonalnie w nowego mężczyznę i dlatego (co jest zupełnie naturalne) odsunęła się od Męża, np. odmawiając życia intymnego. Proszę rozważyć podjęcie psychoterapii. Warto by sprawdzić co ten mężczyzna ma w sobie, że się Pani tak podoba. A czego może nie ma Mąż. I może dlaczego właśnie teraz dzieje sie taka sytuacja, czy kiedyś tez już miała Pani coś podobnego? Z pewnością psychoterapia pomoże tą sytację zrozumieć i podjąć jakąś decyzję.

Cóż potrzebuje Pani rozstrzygnąć konflikt między wartością jaką jest rodzina mąż i dziecko , a romansem. Nie ośmielę się doradzić przy tak małej ilości danych. Do czasu rozstrzygnięcia, proszę spróbować prowadzić normalne życie – czyli wykonywać te czynności, które wykonywała Pani przed rozpoczęciem związku z szefem męża.
Pozdrowienia
Tomasz Furgalski

Witam
Z opisu Pani wynika , ze bardzo się Pani pogubiła. Dobrze by było , żeby się Pani zastanowiła, co tak naprawdę cięgnie Panią do szefa, czy to , że Panią adoruje, czy to , że przy nim czuje się Pani bardziej atrakcyjna, czy to , że zauważa rożne Pani mocne strony. Warto też zastanowić się czy czuje Pani jeszcze coś do męża , czy zależy Pani na Pani rodzinie. Jeśli po przemyśleniach stwierdzi Pani, że nie warto poświęcać własnej i czyjejś rodziny dla ulotnego romansu, dla chwili odskoczni i wrażenia , że czuje się Pani atrakcyjniejsza, wtedy warto porozmawiać z mężem, że chciałaby Pani byście częściej wychodzili gdzieś, , żeby czasem pomyślał o jakiejś miłej niespodziance np zaprosił Panią do kina , restauracji, warto by mu Pani powiedziała o swoich potrzebach , pragnieniach, tęsknotach, i zapytała jak wspólnie możecie zadbać o Wasze potrzeby i świeżość w związku. Jeżeli to nie pomoże , warto zasięgnąć z pomocy specjalisty psychologa , który ustali źródła Pani problemów i pomoże się z nimi uporać.
Pozdrawiam i życzę powodzenia w dokonaniu własnego wglądu w swoje uczucia i wartości i przyszłość
Pozdrawiam Anna Ręklewska- psychoteraputa

To bardzo trudna sytuacja. Naprawdę sugeruję zgłosić się na psychoterapię indywidualną lub z mężem, zanim ta sytuacja stanie się jeszcze trudniejsza. Dopóki w takich sytuacjach nie ma dzieci sytuacja jest dużo prostsza, ale małe dzieci bardzo głęboko przeżywają ewentualne rozstanie rodziców, więc naprawdę trzeba poważnie się zastanowić przed podjęciem takiej decyzji, szczególnie, że w tą sytuację jest "zaangażowanych" więcej dzieci.
Proszę nie podejmować takich decyzji pochopnie.
Sugerowałbym zastanowić się, co takiego skłania Panią do romansowania z szefem męża? Co miałby Pani dać nowy związek, czego nie ma Pani w obecnym i czy nie lepiej i łatwiej byłoby zadbać o to w obecnym związku?

Życie jest sztuką ciągłego wyboru.
W życiu jest dużo pokus i możliwości, różnych, także erotycznych.
Dojrzałość i odpowiedzialność chroni człowieka przed wygenerowaniem kłopotów.
A o nie nader łatwo...