Żywienie 65-latki przy cukrzycy i anemii

Wiatam ! Moja babcia ma 65 lat ma cukrzycę i anemię , przeszła operacje jelita grubego (nowotwór 2 stopnia) , na szczęście obyło się bez stomii. Minęły już 3 miesiące od operacji , a moja babcia zaczyna mieć wstręt do drobiu podawanego w szpitalu, za tydzień wychodzi ze szpitala i chciałaby wiedzieć jakie produkty może jeść , a jakich unikać . Chciałabym dodać że ma częste bóle brzucha , przelewania i zaparcia .

Trudno odpowiedzieć w kilku zdaniach. Trzeba udać się do dietetyka, który po przeprowadzonym wywiadzie ułoży Pani listę produktów zalecanych i przeciwwskazanych. Żywienie w wymienionych chorobach jest bardzo istotne. Jeśli nie znajdzie Pani dietetyka w okolicy, a będzie Pani chciała skonsultować Babcie, to jak najbardziej mam w ofercie konsultacje online. W razie pytań proszę o kontakt 662-294-315 lub mailem poradniaindiet@gmail.com