Obsesja na punkcie swojego chłopaka

Jak poradzić sobie z obsesją? Mam obsesje na punkcie swojego chłopaka. Nie pozwalam mu się z nikim spotykać, jestem nawet zazdrosna o jego czy swoją rodzinę. Kiedy wychodzi z domu wpadam w szał. Gdy nie ma go parę dni ledwo oddycham. Chodzę, jem, ale bardzo mało, na nic nie mam ochoty, ciągle boli mnie brzuch i ogólnie wszystko. Dostaję ataków paniki. Czasami się samookaleczam. Mam potrzebę kontrolowania go na każdym kroku. Ogólnie mam wielką potrzebę kontrolowania wszystkiego.

Dzień dobry, zachęcam panią do wizyty u lekarza psychiatry i dokładne opowiedzenie mu o swoim stanie. Lekarz zaproponuje dalsze kroki postępowania, prawdopodobnie będzie to psychoterapia. Pozdrawiam.