Twój przewodnik po zdrowiu

  1. Opisz swój problem. Pomożemy Ci znaleźć odpowiedź w bazie ponad miliona porad!
  2. Nie ma informacji, których szukasz? Wyślij pytanie do specjalisty.
Rozpocznij
7 5 0 , 3 9 3

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Badania układu oddechowego dzieci: Pytania do specjalistów

Inhalacje solą przy kaszlu u półrocznego dziecka

Dzień dobry, dziś byłam z półrocznym synkiem u lekarza rodzinnego - zaczął w nocy pokaszliwać. Lekarz zalecił podawanie witC i inhalacje solą, a w razie nasilenia kaszlu i kataru-zakupić bez recepty syrop na kaszel i krople do nosa. Mogą... Dzień dobry, dziś byłam z półrocznym synkiem u lekarza rodzinnego - zaczął w nocy pokaszliwać. Lekarz zalecił podawanie witC i inhalacje solą, a w razie nasilenia kaszlu i kataru-zakupić bez recepty syrop na kaszel i krople do nosa. Mogą mi Państwo jakieś polecić? dodatkowo otrzymaliśmy skierowanie na wyniki morfologii i moczu-kiedy je wykonać?jak będzie całkiem zdrowy czy można od razu?jak i kiedy najlepiej pobrać próbkę moczu?Bardzo proszę o poradę,Kamila
odpowiada 2 ekspertów:
 Aleksander Ropielewski
Aleksander Ropielewski
 Piotr Pilarski
Piotr Pilarski

Zatkany nos od kataru u 3-latki

Chcę zadać pytanie odnośnie mojej córki .(ponad 3 latka ma)Ma jakby to powiedziec zabukowny nos bez kataru.Coś jej tam furczy w nosie .Brała wczesniej antybiotyk Summamed forte i ze trzy dni schodziła jej zielona wydzielina znosa dosyc sporo jej... Chcę zadać pytanie odnośnie mojej córki .(ponad 3 latka ma)Ma jakby to powiedziec zabukowny nos bez kataru.Coś jej tam furczy w nosie .Brała wczesniej antybiotyk Summamed forte i ze trzy dni schodziła jej zielona wydzielina znosa dosyc sporo jej było.Może to zatoki sama nie wiem.Córka jest pełna energii tylko mnie dr ęczy co to moze byc Czesem kaszle ale to kaszel mokry. Dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam!
odpowiada 1 ekspert:
Lek. Karina Kachlicka
Lek. Karina Kachlicka

Infekcje górnych dróg oddechowych, bóle brzucha i wymioty a glista ludzka

Witam!Córka(6 lat) często choruje (infekcje górnych dróg oddech.),stwierdzono powiększony 3 migdał,ma mieć usunięty pod koniec marca,skarży się od dłuższego czasu na bóle brzucha,nóg,sporadycznie wymiotuje czy przyczyną tych dolegliwości może być glista ludzka(miała 2 lata temu)?z góry dziękuję za odp.
odpowiada 1 ekspert:
Lek. Izabela Ławnicka
Lek. Izabela Ławnicka
Patronaty