Twój przewodnik po zdrowiu

  1. Opisz swój problem. Pomożemy Ci znaleźć odpowiedź w bazie ponad miliona porad!
  2. Nie ma informacji, których szukasz? Wyślij pytanie do specjalisty.
Rozpocznij
7 5 0 , 1 7 5

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Krótki wzwód: Pytania do specjalistów

Zaburzenia wzwodu u 22-latka

Witam mam 22 lata 190 cm wzrostu penis o długości 16/17cm niby wszystko okej chyba. Pytanie pojawia się teraz podczas stosunku czy też masturbacji potrafię dojść w przeciągu chwili lecz są momenty kiedy jest to hmm wręcz ciężkie do zrobienia... Witam mam 22 lata 190 cm wzrostu penis o długości 16/17cm niby wszystko okej chyba. Pytanie pojawia się teraz podczas stosunku czy też masturbacji potrafię dojść w przeciągu chwili lecz są momenty kiedy jest to hmm wręcz ciężkie do zrobienia pół godziny i nic czy też dłużej wszystko nie było by pytania ale w tym czasie penis co chwila opada staje więc czym to może być spowodowane ?
odpowiada 1 ekspert:
Lek. Aleksandra Witkowska
Lek. Aleksandra Witkowska

Problem ze wzwodem przy SM - czy można to wyleczyć?

Witam. Mój problem to utrzymanie wzwodu podczas stosunku, wzwód jest ale jak już dochodzi do zbliżenia to mięknie i nie można nic zrobić. Dodam że choruje na SM i problem pojawił się rok temu. Były sytuację że było dobrze i... Witam. Mój problem to utrzymanie wzwodu podczas stosunku, wzwód jest ale jak już dochodzi do zbliżenia to mięknie i nie można nic zrobić. Dodam że choruje na SM i problem pojawił się rok temu. Były sytuację że było dobrze i problemu nie było a od czasu do czasu mam poranne wzwodu. Czy to jeszcze można wyleczyć a może już tak zostanie przy chorobie? Mam 38 lat. Proszę o odpowiedź.

Jak ćwiczyć, aby osiągnąć pełny wzwód?

Witam, od kilku lat byłem samotny uprawiałem seks bardzo rzadko. Często zaspokajalem swoje potrzeby poprzez masturbacje. Od pewnego czasu spotykam się z kobieta próbowaliśmy uprawiać seks jednak mój członek nie mógł osiągnąć pełnego wzwodu. Domyślam się, ze to przez długa... Witam, od kilku lat byłem samotny uprawiałem seks bardzo rzadko. Często zaspokajalem swoje potrzeby poprzez masturbacje. Od pewnego czasu spotykam się z kobieta próbowaliśmy uprawiać seks jednak mój członek nie mógł osiągnąć pełnego wzwodu. Domyślam się, ze to przez długa przerwę w regularnym współżyciu i masturbacji. Jak teraz mogę wrocic do normalności. Jak „ćwiczyć” żeby osiągnąć pełny wzwód przy normalnym stosunku?
odpowiada 2 ekspertów:
Mgr Justyna Piątkowska
Mgr Justyna Piątkowska
Mgr Hanna Markiewicz
Mgr Hanna Markiewicz

Problem ze wzwodem podczas stosunku - czy pompka do penisa pomoże?

Dzień dobry mam problem z zwodem podczas stosunku z partnerką wystarczy mała chwila i robi się miękki moje pytanie jest następujące chcę założyć pompkę do penisa jaki jest koszt i jakie warunki spełniać pozdrawiam
odpowiada 1 ekspert:
Lek. Aleksandra Witkowska
Lek. Aleksandra Witkowska
Patronaty