Twój przewodnik po zdrowiu

  1. Opisz swój problem. Pomożemy Ci znaleźć odpowiedź w bazie ponad miliona porad!
  2. Nie ma informacji, których szukasz? Wyślij pytanie do specjalisty.
Rozpocznij
7 5 0 , 5 0 4

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Proces trawienia: Pytania do specjalistów

O czym mogą świadczyć problemy w trawieniem?

Witam. Mam problem z trawieniem. Jak zjem obiad to po 20 min musze isc do toalety i wydalam bardzo smierdzacy kal. W dodatku nie mam apetytu i gdy cos jem to jem to na chama poniewaz nie czuj apetytu i... Witam. Mam problem z trawieniem. Jak zjem obiad to po 20 min musze isc do toalety i wydalam bardzo smierdzacy kal. W dodatku nie mam apetytu i gdy cos jem to jem to na chama poniewaz nie czuj apetytu i jem to dlugo. Prosze o jakas diete przeczyszczajaca organizm i cos na apetyt. 
odpowiada 1 ekspert:
Dr n. zdr.  Maja Czerwińska-Rogowska
Dr n. zdr. Maja Czerwińska-Rogowska

Jak przyspieszyć proces trawienia jedzenia?

Problemy z trawieniem. Dzień dobry. Mam problem, który wydaje się być rzeczą naturalną. Otóż często gdy zjem jakąś potrawę mam uczucie sytości, przejedzenia. Czuję się jakby mi zaraz eksplodował brzuch. Czy jwts to spowodowane wolnym metabolizmem? Jak przyspieszyć trawienie organizmu?... Problemy z trawieniem. Dzień dobry. Mam problem, który wydaje się być rzeczą naturalną. Otóż często gdy zjem jakąś potrawę mam uczucie sytości, przejedzenia. Czuję się jakby mi zaraz eksplodował brzuch. Czy jwts to spowodowane wolnym metabolizmem? Jak przyspieszyć trawienie organizmu? Często widzę reklamy tabletek, które pomagają się pozbyć uczucia przejedzenia. Jakie mogą być skutki brania takich leków? Od czego zależy takie powolne trawienie jedzenia przez mój organizm? Jest jakiś sposób na mój problem. Mężczyzna, 18 lat, 186 cm wzrostu, 86.5 kg wagi.
odpowiada 1 ekspert:
Lek. Aleksandra Witkowska
Lek. Aleksandra Witkowska

Co stosować na zatrzymanie gazów?

Dzień dobry! Co stosować na zatrzymanie gazów jelitowych? Kobieta lat 68 z uchyłkowatością i wzdęciami
odpowiada 1 ekspert:
Lek. Aleksandra Witkowska
Lek. Aleksandra Witkowska

Co znaczą moje problemy z trawieniem?

Witam. Jechałem z tatą samochodem do Warszawy do lekarza, w międzyczasie był postój przy Mc Donalds. No i po powrocie do Częstochowy oboje zachorowalismy. Przeziebienie, problemy z płucami. Ja zareagowalem natychmiast pijąc kefir, użyłem też pozycji reiki na płuca,... Witam. Jechałem z tatą samochodem do Warszawy do lekarza, w międzyczasie był postój przy Mc Donalds. No i po powrocie do Częstochowy oboje zachorowalismy. Przeziebienie, problemy z płucami. Ja zareagowalem natychmiast pijąc kefir, użyłem też pozycji reiki na płuca, zauważyłem, reiki zadziałało doraźnie, a kefir dość mocno. Mój tata niestety leczył się syropami ale nic to nie dało, koniec końców wylądował u pulmonologa. Dostał leki które ma brać 3 mies i teraz jakos minęło 2 mies i jest u niego stabilnie. U mnie natomiast jest problem z trawieniem, Jak zjem np kolacje o 22 to wszystko mi w jelicie gnije i wtedy za duzo mam energii i jest pewien niepokoj fizyczny. Dodam ze biore leki na schizofrenie.
odpowiada 1 ekspert:
 Pawe Żmuda-Trzebiatowski
Pawe Żmuda-Trzebiatowski
Patronaty