Twój przewodnik po zdrowiu

  1. Opisz swój problem. Pomożemy Ci znaleźć odpowiedź w bazie ponad miliona porad!
  2. Nie ma informacji, których szukasz? Wyślij pytanie do specjalisty.
Rozpocznij
7 4 8 , 7 8 2

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Przetoka tetniczo-zylna: Pytania do specjalistów

Uczucie zimna po przetoczeniu krwi

Mąż jest półtora miesiąca po przetoczeniu 3 jedn.krwi,czuje się dobrze,ale jest mu bez przerwy zimno,co mam robić?

Stan po operacji przetoki odbytu

4 tygodnie temu miałem zabieg przetoki około odbytniczej a dziś przerwała się żyłka słyszałem pękło w środku . Czy powinno się coś wyciągnąć czy tylko pęknąć , ta żyłka co pociągałem jest cała pękło w środku . Jestem w szoku... 4 tygodnie temu miałem zabieg przetoki około odbytniczej a dziś przerwała się żyłka słyszałem pękło w środku . Czy powinno się coś wyciągnąć czy tylko pęknąć , ta żyłka co pociągałem jest cała pękło w środku . Jestem w szoku myślałem że jest tam coś uczepione i trzeba wyciągnąć a tu przerwało się ...... Co teraz ???? wiem że ma być jeszcze jedna operacja ale czy już teraz ???
odpowiada 2 ekspertów:
Lek. Krzysztof Galant
Lek. Krzysztof Galant
Lek. Krzysztof Galant
Lek. Krzysztof Galant

Ile trwa robienie przetoki?

ile trwa robienie przetoki tzn. ile przebywa sie w szpitalu po zabiegu?czy jest to bolesny zabieg i jak wygląda znieczulenie ?
odpowiada 1 ekspert:
 Magdalena StusiĹska
Magdalena StusiĹska

Przetoka wieńcowo-komorowa u niemowlaka

Przetoka wiencowo komorowa u miesiecznego niemowlaka czy to grozne jakie leczenie 13 sierpnia mamy do poradni do zabrza jechac
odpowiada 1 ekspert:
Lek. Tomasz Budlewski
Lek. Tomasz Budlewski

Jak leczyć przetokę żylną na potylicy?

Witam mam malformacje naczyniową: przetoka tętniczo żylna na potylicy. Cały czas szumi mi w uchu pulsuje już w całej głowie.Zdarzają się zawroty gdy się pochylam. Poza tym tak mi uciskało głowę jak by mi miała eksplodować. Po za tym ucho... Witam mam malformacje naczyniową: przetoka tętniczo żylna na potylicy. Cały czas szumi mi w uchu pulsuje już w całej głowie.Zdarzają się zawroty gdy się pochylam. Poza tym tak mi uciskało głowę jak by mi miała eksplodować. Po za tym ucho lewe mam sine za uchem też kawałek dalej po stronie lewej mam nabrzmiałą skórę i tak mnie też boli.Jestem po badaniu Arteriografi i MR wiem że tamtędy mam duży przepływ i mnie to boli i źle się czuje. Od lekarzy wiem że operacja jest ryzykiem dla mnie i takie normalne zycie w jakimś stopniu też ponieważ jeśli zpadnę z rowera i w to miejsce uderzę się to mogę umrzeć. Jest mi ciężko tak zyc

Stosowanie naparu z kory dębu po operacji przetoki

Jak długo można stosować napar z kory dębu zewnętrznie po operacji przetoki.
odpowiada 1 ekspert:
Lek. Tomasz Stawski
Lek. Tomasz Stawski

Wrodzona środkowa przetoka szyjna

Witam, mam 27 lat i od urodzenia mam wrodzona srodkowa przetoke szyjna, przy kazdym jedzeniu saczy mi sie z tego ropa nauczylam sie z tym zyc choc nie ukrywam ze jest to uciążliwe ukrywać to przed innymi. Mam pytanie czy... Witam, mam 27 lat i od urodzenia mam wrodzona srodkowa przetoke szyjna, przy kazdym jedzeniu saczy mi sie z tego ropa nauczylam sie z tym zyc choc nie ukrywam ze jest to uciążliwe ukrywać to przed innymi. Mam pytanie czy przetoka może wpływać jakoś na moje zdrowie ?czy może lepiej ja zoperować?gdzies wyczytałam ze moze powstać torbiel.
odpowiada 2 ekspertów:
Dr n. med. Marek Rawski
Dr n. med. Marek Rawski
Dr n. med. Grzegorz Luboiński
Dr n. med. Grzegorz Luboiński
Patronaty