Twój przewodnik po zdrowiu

  1. Opisz swój problem. Pomożemy Ci znaleźć odpowiedź w bazie ponad miliona porad!
  2. Nie ma informacji, których szukasz? Wyślij pytanie do specjalisty.
Rozpocznij
7 6 7 , 2 0 1

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Seksuologia: Pytania do specjalistów

Jakie pozycje seksualne przy przodozgięciu i przodopochyleniu macicy?

Jakie pozycję seksualne wskazane są przy przozodozgieciu I Przodopochyleniu macicy.Pozdrawiam
odpowiada 1 ekspert:
Dr n. med. Agnieszka Ledniowska
Dr n. med. Agnieszka Ledniowska

Jak leczyć problemy z utrzymaniem wzwodu?

Witam. Pytanie do dr. Neurologa - seksuologa . Mam 48l od jakiegoś czasu , czyli od paru lat problemy z erekcją - że zwodem - utrzymaniem zwodu , oraz z krzywym penisem co też problemem jest oddawaniem normalnie moczu: nie... Witam. Pytanie do dr. Neurologa - seksuologa . Mam 48l od jakiegoś czasu , czyli od paru lat problemy z erekcją - że zwodem - utrzymaniem zwodu , oraz z krzywym penisem co też problemem jest oddawaniem normalnie moczu: nie wspomnę o normalnym wytrysku podczas zwodu jeśli mi stanie w pełni ? Szybko dochodzę , często zdarza się podczas zwisie . Także opada mi w trakcie oralnego seksu - gdy partnerka pięści mi ustami biorąc całego do ust ", czy jezykiem , ustami pięści mi zaledzia to mi mięknie jak wata i opada i nie dochodzi do seksu czy stymulacji oralnej lub masturbacji jej dłonią co bardzo to lubi i ja także.. Chodzę do lekarzy , leczę się na zdiagnozowana chorobę peyroniego :, biorąc zastrzyki nakuwane w penisa . Objawy są wyczuwalne takie że wyczuwam i ona że lewa strona prącia rośnie szybciej . Ale jak też dochodzi do stosunku to błyskawicznie mi opada ciśnienie w penisie , czy zmiany pozycji , jak wstaje to tak samo gdzie nie możemy uprawiać seksu na stojąca od tyłu czy pod prysznicem , na pralce , czy w kuchni na stole jak jesteśmy sami . Bardzo ona chce się kochać zemną tak ja ją również . Poli mnie napletek który nie runo schodzi i ciągnie zołedzia na Dół, piecze mnie podczas stosunku i masturbacji , oraz szybko dochodzę do wytrysku . Nie wiem już do kogo.mam się udać ? Nie chodzi mi o to żebym był obacywany czy masurbowany przez lekarza , ale rozmawiając z lekarzem to większość nawet nie chce dotknąć penisa sprawdzając , naciskając czy ścigając napletek i wywołać zwód ! Co wiem że powinni tak podejście do pacjenta a na obecną chwilę się pogarsza mój stan seksualny . Z Też ma lek podczas stosunku , to że.mi zaraz opadnie i tracę ochotę na kontynuację , a w trakcie dochodzi do wystrysku na miękko .co nie jest normalne i żadna to przyjemność . CY ktoś może mi pomodz ??
odpowiada 1 ekspert:
Lek. Aleksandra Witkowska
Lek. Aleksandra Witkowska

Czy takie prezerwatywy są nadal dobre?

Trzymam prezerwatywy bez opakowania w kopercie z bąbelkami która znajduje sie w zamkniętym koszyku a potrzebuje ich użyć do stosunku z moim partnerem. Czy są one dalej dobre czy kupić nowe w oryginalnym opakowaniu?
odpowiada 1 ekspert:
Dr n. med. Diana Kupczyńska
Dr n. med. Diana Kupczyńska

Niewielka ilość krwi podczas masturbacji

Jestem dziewicą. Jakis czas temu zauważyłam, że podczas masturbacji (tylko stymulacja łechtaczki) zawsze po osiągnięciu orgazmu z pochwy wydziela się niewielka ilość krwi. Co może być tego przyczyną i czy jest to niebezpieczne?
odpowiada 1 ekspert:
Lek. Aleksandra Witkowska
Lek. Aleksandra Witkowska

Problemy z erekcją u 26-latka a palenie papierosów

Jestem 26-letnim mężczyzną. Od ponad 4 lat palę nałogowo papierosy (ok. 20/dzień). Zauważyłem u siebie problemy z erekcją, tzn. jestem w stanie uprawiać seks, ale wzwód jest słabszy niż dawniej. Czy rzucenie palenia pomoże w przywróceniu pełnej sprawności seksualnej czy jest to nieodwracalne?
odpowiada 1 ekspert:
 Paweł Żmuda-Trzebiatowski
Paweł Żmuda-Trzebiatowski

Jak sobie poradzić z małym ukrwieniem penisa i brakiem erekcji?

Słabe ukrwienie penisa i brak 100% erekcji. Mam 25 lat i mam problem z moim przyrodzeniem. W momencie napięcia mięśni kegla unosi się do góry, jednak w momencie rozluźnienia staję się miękki i po paru sekundach krew się cofa i... Słabe ukrwienie penisa i brak 100% erekcji. Mam 25 lat i mam problem z moim przyrodzeniem. W momencie napięcia mięśni kegla unosi się do góry, jednak w momencie rozluźnienia staję się miękki i po paru sekundach krew się cofa i maleje. Tak samo jak wezmę rękę momentalnie opada. Żołądź nie jest w pełni twardy, podstawa penisa jest bardzo miękka i giętka i definitywnie cieńsza niż penis w górnej części. Tak jak wspomniałem bez stymulacji ręką krew cofa się z penisa. Podczas wzwodu powinien być twardy. W momencie zaciskania penisa u podstawy nabiera on większych kształtów oraz odpowiednią grubość i twardość, jednak uważam, że powinno się to dziać samoistnie. W spoczynku mój penis wygląda na małego 6,5 cm przy wzroście 1,85 i 93kg. Po prostu to jest nie możliwe. Testosteron mam pewnie w porządku mam wszędzie zarost jak powinien mieć to mężczyzna. Mama mnie urodziła jak miała 41 lat, a tata 40. Byłem w paru związkach i mam nadzieję, że przez ten powód one nie przetrwały... Proszę o pomoc już tak dalej nie mogę.
odpowiada 1 ekspert:
Lek. Beata Wańczyk-Dręczewska
Lek. Beata Wańczyk-Dręczewska

Do jakiego lekarza się udać przy problemach z erekcją?

Witam. Mam 30 lat mój problem polega na tym że od jakiegoś czasu mam problem z erekcja podczas zbliżenia i masturbacji. Chciałbym się dowiedzieć czym to może być spowodowane i do jakiego lekarza się udać. Z góry dziękuję.
odpowiada 1 ekspert:
Mgr Maciej Rutkowski
Mgr Maciej Rutkowski

Czy plemniki mogły się przedostać do pochwy w takiej sytuacji?

Wczoraj uprawiałam seks z moim chłopakiem. Byliśmy zabezpieczeni a do wytrysku doszło na zewnątrz. Po seksie chłopak wytarł się chusteczkami tymi nawilzanymi dla dzieci. Potem wzięłam jego penisa do buzi po jakimś czasie, pozniej po ok dwóch godzinach doszło do... Wczoraj uprawiałam seks z moim chłopakiem. Byliśmy zabezpieczeni a do wytrysku doszło na zewnątrz. Po seksie chłopak wytarł się chusteczkami tymi nawilzanymi dla dzieci. Potem wzięłam jego penisa do buzi po jakimś czasie, pozniej po ok dwóch godzinach doszło do seksu analnego bez zabezpieczenia i wytrysk również był na zewnątrz poza moja pochwa ale kilka minut wcześniej przed tym seksem włożył penisa do mojej pochwy bez zabezpieczenia. Czy jest ryzyko ze plemniki dalej były na penisie i dostały się w takiej sytuacji do pochwy?
odpowiada 1 ekspert:
Mgr Maciej Rutkowski
Mgr Maciej Rutkowski

Dlaczego mam problem z dojściem?

Witam, moge dojsc tylko i wylacznie gdy naprężam mięlśnie nóg lub krzyżuje nogi i też je napinam lub gdy stoje i napinam mięśnie. W normalnym seksie wrecz niemożliwe dojście. Jedynie ręka, najlepiej moja wwlasna
odpowiada 1 ekspert:
Dr n. med. Krzysztof Gierlotka
Dr n. med. Krzysztof Gierlotka

Czy z takim penisem zadowolę partnerkę?

czy mam wystarczające penisa żeby zadowolić partnerkę?? długość 18 cm w obwodzie 15.
odpowiada 1 ekspert:
Dr n. med. Krzysztof Gierlotka
Dr n. med. Krzysztof Gierlotka

Czy obok łechtaczki są węzły chłonne?

Witam Czy pod wzgorkiem lonowym obok łechtaczki, tak mniej więcej pod wargą sromową są węzły chłonne? Wyczułam u siebie coś jakby kulkę podskórną ruchomą, miękką i niebolesną w tym miejscu Martwię się że to węzęł
odpowiada 1 ekspert:
 Paweł Żmuda-Trzebiatowski
Paweł Żmuda-Trzebiatowski

Dlaczego nie czuję żadnej przyjemności podczas seksu oralnego?

Dzień dobry, mam 21 lat i podczas seksu oralnego niczego nie czuje, żadnej przyjemności... Jedynie odczuwam jak moja dziewczyna głębiej zacznie "robić." Już nie raz tak miałem, w poprzednich związkach miałem tak samo. Podkreślam że codziennie masturbację miałem. Ale teraz raz na tydzień. Czy właśnie masturbacja zrobiła ten problem?
odpowiada 1 ekspert:
Mgr Maciej Rutkowski
Mgr Maciej Rutkowski

Mały penis u homoseksualisty

Mam duży problem. W związku z tym, że jestem gejem mam problem w znalezieniu partnera gdyż mam 3 cm w spoczynku i może 10 cm w zwodzie. Wiem już że to przez hormon stresu jaki miałem w szkole ponieważ jądra... Mam duży problem. W związku z tym, że jestem gejem mam problem w znalezieniu partnera gdyż mam 3 cm w spoczynku i może 10 cm w zwodzie. Wiem już że to przez hormon stresu jaki miałem w szkole ponieważ jądra i penis nie dojrzały w pełni dlatego mój penis ma wielkość jak u dziecka 12-letniego. Mam przez to myśli samobójcze ponieważ u gejów chociaż 14 cm to jest już minimum. A tym małym nie moge nawet analu uprawiać. Nie chce psychoterapii ani seksuologa ponieważ już miałem ich a wielkość i tak jest jaka jest. Prosze mi powiedzieć czy wstrzyknięcie własnego tłuszczu lub kwasu hialuronowego mi pomoże. Wielu mężczyzn przecież z tego korzysta. Co mam sexu nie uprawiać wcale? To już mi zostaje samobójstwo tylko... Błagam o pomoc!!!
odpowiada 1 ekspert:
Mgr Alicja Maria Jankowska
Mgr Alicja Maria Jankowska

Dlaczego erekcja zanika przed stosunkiem?

Witam, Mój problem polega na zaniku erekcji przy grze wstępnej z moją partnerką, na cztery zbliżenia tylko jeden był prawie udany (nawiasem mówiąc nie doszło do wytrysku, a członek zwiędnął po około 10-15 minutach seksu). Było to około dwa... Witam, Mój problem polega na zaniku erekcji przy grze wstępnej z moją partnerką, na cztery zbliżenia tylko jeden był prawie udany (nawiasem mówiąc nie doszło do wytrysku, a członek zwiędnął po około 10-15 minutach seksu). Było to około dwa miesiące temu, przy początku naszego obecnego związku i od tamtej pory nasza aktywność seksualna zanika, co mnie bardzo martwi. Między nami wszystko się układa, razem jesteśmy szczęśliwi i czujemy się ze sobą bardzo dobrze. Miesiąc temu, gdy razem leżeliśmy obok siebie, nie miałem problemu ze wzwodem i choć do zbliżenia jako takiego nie doszło, to moja partnerka za pomocą rąk doprowadziła do wytrysku. Nie potrafię zrozumieć, co jest przyczyną takiego stanu rzeczy, może popełniamy jakiś błąd przy naszych próbach? Pragnę kolejnych zbliżeń, ale zaczynam się stresować gdy zaczynam myśleć o kolejnym, możliwym niepowodzeniu podczas naszych igraszek. Niegdyś przez długie lata masturbowałem się (ponad 5 lat) oglądając filmy pornograficzne i od pełnych trzech miesięcy tego nie robię (w samotności potrafię uzyskać pełną erekcję). Odżywiam się zdrowo, BMI jak sprawdzałem mam prawidłowe, wysypiam się, nie czuję się zestresowany i nie borykam się z żadnymi problemami zdrowotnymi ani też prywatnymi (nie przyjmuje również żadnych stałych lekarstw). Może powinniśmy spróbować innych pozycji? Szukałem również lekarstw na potencję i w internecie znalazłem viagrę 100 mg bez recepty, co mnie bardzo zdziwiło, ponieważ czytałem, że tego typu lekarstwo można otrzymać wyłącznie na receptę, czy to nie jest oszustwo? Planuję też umówić się na wizytę u seksuologa, czy NFZ zapewnia refundację? Bardzo proszę o wsparcie, bo już nie wiem co powinienem zrobić zwłaszcza po sytuacji sprzed miesiąca, w której poczułem, że jestem zdrowy.
odpowiada 1 ekspert:
Dr n. med. Krzysztof Gierlotka
Dr n. med. Krzysztof Gierlotka

Czy mój problem z wytryskiem można jakoś leczyć?

Dzień dobry, gdy miałem 15 lat zacząłem zażywać narkotyki, na początku była to marihuana, potem amfetamina, ekstazy i hasz. Pod wpływem narkotyków masturbowałem się, czasami kilka razy ciągu dnia. Zazywalem je bardzo często, był okres że było to codzienne. Najwięcej... Dzień dobry, gdy miałem 15 lat zacząłem zażywać narkotyki, na początku była to marihuana, potem amfetamina, ekstazy i hasz. Pod wpływem narkotyków masturbowałem się, czasami kilka razy ciągu dnia. Zazywalem je bardzo często, był okres że było to codzienne. Najwięcej amfetaminy i ekstazy. Już od początku szybko dochodziłem, ale pod wpływem ta trwało to dłużej. Teraz mam 30 lat i mam problem z przedwczesnym wtryskiem. Czy narkotyki porobily mi z głową i przez to tak jest. Czy można to wyleczyć? Bo od x lat ciągle mnie to męczy że tak szybko dochodzę.
odpowiada 1 ekspert:
Dr n. med. Krzysztof Gierlotka
Dr n. med. Krzysztof Gierlotka

Czy mogę uprawiać seks po operacji przetoki odbytu?

Jestem po operacji przetoki odbytu, operacja przeprowadzona metodą Hipokratesa, założona nić do podciągania. Operacja miała miejsce już jakiś czas temu. Leczenie wymaga czasu, czy w tym okresie można uprawiać seks z partnerem?
odpowiada 1 ekspert:
 Paweł Żmuda-Trzebiatowski
Paweł Żmuda-Trzebiatowski

Dlaczego nie odczuwam przyjemności ze współżycia?

Witam mam problem z odczuwaniem przyjemności podczas stosunku. Strasznie mnie to męczy i nie wiem do kogo mam się z tym udać. Nie wiem co mam robić zaczęłam dopiero od niedawna uprawiać seks ze swoim partnerem. Bardzo go kocham ale... Witam mam problem z odczuwaniem przyjemności podczas stosunku. Strasznie mnie to męczy i nie wiem do kogo mam się z tym udać. Nie wiem co mam robić zaczęłam dopiero od niedawna uprawiać seks ze swoim partnerem. Bardzo go kocham ale niestety jest to dla mnie neutralne uczucie. Nie potrafię odczuć żadnej przyjemności. Najbardziej bolesne jest to że nie dochodzi do orgazmów co niestety wiąże się z udawaniem. Nie przyjmuje żadnych leków antykoncepcyjnych ani żadnych innych. Nie doświadczyłam ciąży obydwoje jesteśmy zdrowi. Mój pierwszy raz z nim też nie był bolesny mój partner miał przedemna inne. Gdy jest gra wstępna wszystko jest dobrze. Mam myśli o seksie i jestem podniecona, pochwa jest nawilzona niestety gdy dochodzi do stosunku nie czuje totalnie nic jakbym była znieczulona. Bardzo chciałam również czerpać przyjemność ze zblizen. Jednak gdy do nich dochodzi mój partner odczuwa coś nieziemskiego A ja nic
odpowiada 1 ekspert:
Lek. Aleksandra Witkowska
Lek. Aleksandra Witkowska

Jak leczyć suchość pochwy?

Dzień dobry, mam 25 lat i od dłuższego czasu obserwuję suchość pochwy podczas stosunków i masturbacji. Kiedyś nie było z tym problemu jednak długi okres czasu nie miałam partnera i zupełnie wyłączyłam się z aktywności seksualnej. W międzyczasie miałam też... Dzień dobry, mam 25 lat i od dłuższego czasu obserwuję suchość pochwy podczas stosunków i masturbacji. Kiedyś nie było z tym problemu jednak długi okres czasu nie miałam partnera i zupełnie wyłączyłam się z aktywności seksualnej. W międzyczasie miałam też nakłuwany gruczoł bartholina i niedawno usuwane kłykciny kończyste. Wyniki podstawowych badań mam prawidłowe. Z obecnym partnerem próbujemy już rok, ale seks po prostu mnie boli. Dopiero po jakimś czasie, kiedy się kochamy pojawia się śluz, jednak zanim do tego dojdzie to już tracę zupełnie ochotę i nie mam z tego żadnej przyjemności. Proszę o pomoc, jakie badania powinnam wykonać i czy w ogóle da się powrócić do dawnego stanu?
odpowiada 1 ekspert:
Lek. Aleksandra Witkowska
Lek. Aleksandra Witkowska

Pieczenie pochwy podczas stosunku u 20-latki

Witam, od dłuższego czasu bardzo piecze mnie pochwa podczas stosunku. 1,5 msc temu miałam usuwana przegrodę pochwy, ale to na pewno nie to bo już się zagoilo... lekarz wypisał mi macmiror bo był lekki stan zapalny ale skończyłam leczenie i... Witam, od dłuższego czasu bardzo piecze mnie pochwa podczas stosunku. 1,5 msc temu miałam usuwana przegrodę pochwy, ale to na pewno nie to bo już się zagoilo... lekarz wypisał mi macmiror bo był lekki stan zapalny ale skończyłam leczenie i wraz mnie piecze... jaka może być tego przyczyna? Kilka miesięcy temu miałam tez incydent ze po stosunku zaczęłam krwawić i miałam/mam uraz i trochę się boje powtórki z rozrywki ponieważ wylądowałam w szpitalu wtedy... co zrobić żeby znowu cieszyć się seksem jak kiedyś?
odpowiada 1 ekspert:
Lek. Bartłomiej Grochot
Lek. Bartłomiej Grochot

Czy ja sikam w czasie orgazmu?

Mam problem. Za każdym razem jak dochodzę to wypływa ze mnie płyn, myślałam że to jest squirt, ale później zorientowałam się, że to ma trochę kolor moczu i czasami odrobine podobny zapach. Co ja mam zrobić? To jest squirt czy raczej po prost sikam w czasie orgazmu?
odpowiada 1 ekspert:
 Paweł Żmuda-Trzebiatowski
Paweł Żmuda-Trzebiatowski
Patronaty