Twój przewodnik po zdrowiu

  1. Opisz swój problem. Pomożemy Ci znaleźć odpowiedź w bazie ponad miliona porad!
  2. Nie ma informacji, których szukasz? Wyślij pytanie do specjalisty.
Rozpocznij
7 4 8 , 8 5 4

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Zespół po wstrząśnieniu mózgu: Pytania do specjalistów

Przez jaki czas będą się utrzymywać dolegliwości po wstrząśnieniu mózgu?

Witam. Jak długo mogą utrzymywać się dolegliwości w przypadku zdiagnozowanego "zespołu po wstrząśnieniu mózgu" ???
odpowiada 1 ekspert:
Lek. Jerzy Bajko
Lek. Jerzy Bajko

Ból klatki piersiowej i kłucie po wstrząśnieniu mózgu

lWitam,dokładnie tydzień temu miałam wypadekTrafiłam do szpitala na 3 dni..Oprócz wstrząśnienia mózgu,skończyło na szczęście się tylko na stłuczeniach głowy i klatki piersiowej..ból klatki i kłucie dokucza mi przy każdym ruchu (wysiłku fizycznym) do kiedy taki ból może się utrzymywać ?
odpowiada 1 ekspert:
Dr n. med. Maria Magdalena Wysocka-Bąkowska
Dr n. med. Maria Magdalena Wysocka-Bąkowska

Wstrząśnienie mózgu po urazie głowy

Ok 11 uderzylem sie pilka w czubek glowy. Po polgodzinie dostalrm zawroty glowy i lekki bol. Od tego czasu chce mi sie wymiotowac.

Jak długo mogą utrzymywać się objawy "zespołu po wstrząśnieniu mózgu"?

Jak długo mogą utrzymywać się objawy "zespołu po wstrząśnieniu mózgu"? Czy istnieje ryzyko, że część objawów może zostać na stałe?
odpowiada 1 ekspert:
Lek. Jerzy Bajko
Lek. Jerzy Bajko

Bóle po lekkim wstrząśnieniu mózgu

Witam,4 tygodnie temu miałam lekkie wstrząśnienie mózgu.Nadal miejsce w które się uderzyłam mnie boli.Czy powinnam się udać do lekarza,kiedy prawdopodobnie przestanie mnie to boleć? Co robić. Pozdrawiam
odpowiada 1 ekspert:
Dr n. med. Maria Magdalena Wysocka-Bąkowska
Dr n. med. Maria Magdalena Wysocka-Bąkowska

Czy ból głowy po urazie głowy świadczy o wstrząśnieniu?

3 miesiące temu miałam najprawdopodobniej wstrząśnienie mózgu, bez utraty przytomności (przynajmniej nie zauważyłam nic takiego), bez mdłości. Ze względu na lekki ból, 3 tygodnie po wypadku zrobiono mi tomografię, badanie krwi i odruchów. Wyniki prawidłowe, jednak koło... 3 miesiące temu miałam najprawdopodobniej wstrząśnienie mózgu, bez utraty przytomności (przynajmniej nie zauważyłam nic takiego), bez mdłości. Ze względu na lekki ból, 3 tygodnie po wypadku zrobiono mi tomografię, badanie krwi i odruchów. Wyniki prawidłowe, jednak koło miesiąca temu ból powrócił. Jest raczej słaby, po prawej stronie (tej, w którą się uderzyłam), dosyć zmienny i słabszy wieczorem. Czy mam się martwić, mimo że wyniki były dobre? Czy są to po prostu objawy zespołu po wstrząśnieniu?
odpowiada 2 ekspertów:
Lek. Jerzy Bajko
Lek. Jerzy Bajko
Dr n. med. Tomasz Grzelewski
Dr n. med. Tomasz Grzelewski

Utrata przytomności podczas oddawania moczu a wstrząśnienie mózgu

Witam , na początku października straciłem przytomność nad ranem podczas oddawania moczu. Uderzyłem głową i miałem wstrząśnienie mózgu , zrobiono tomografię z kontrastem po kilku dniach i badania EEG , tomografia prawidłowa badanie EEG z cechami podrażnienia. Doppler szyjny (OK)... Witam , na początku października straciłem przytomność nad ranem podczas oddawania moczu. Uderzyłem głową i miałem wstrząśnienie mózgu , zrobiono tomografię z kontrastem po kilku dniach i badania EEG , tomografia prawidłowa badanie EEG z cechami podrażnienia. Doppler szyjny (OK) Miesiąc pod upadku nadal czuje bóle głowy uczucie ciężkiej głowy dziennie , otępienie , lekkie zawroty czasami mdłości i osłabienie, Dodatkowym objawem jest światłowstręt i lekkie pogorszenie wzroku (rozmazanie).
odpowiada 1 ekspert:
Lek. Aleksandra Witkowska
Lek. Aleksandra Witkowska
Patronaty