5-godzinny odstęp od kolacji do pory snu na redukcji

Witam jestem na redukcji jadam kolację o 18 gdyż o 18.45 mam oprzęt wieczorny (praca na wsi). Chodzę spać 22.oo-23.00. Czy 5h odstęp od kolacji do pory snu nie jest za długi?czy nie spowolnię metabolizmu?czy powinnam jadać póżniej?

Jesli nie czuje pani głodu przed snem to taki odstęp nie powien spowolnić metabolizmu, pozwoli na lepsze procesy oczyszczania jelit oraz wątroby podczas snu.

pozdrawiam serdecznie

mgr dietetyki i naturopatii Joanna Brejecka-Pamungkas
więcej informacji na www.naturalhealing.pl