Spożycie ostatniego posiłku na redukcji

Witam serdecznie jestem na redukcji i zastanawiam się kiedy powinnam zjeść ostatni posiłek. Prowadzę z mężem gospodarstwo rolne w godzinach 18.oo-2o.oo mam wieczorny udój. Czy powinnam jeść przed wysiłkiem czy po wysiłku?dzień kończę 22 czasem po 22 ze względu na dłuższy dzień. Obecnie jadam o 18.oo Pozdrawiam

Pomimo tego, że dieta ma charakter redukcyjny jeżeli wysiłek ma miejsce wieczorem powinna Pani jeszcze po nim spożyć lekki posiłek dostarczający pełnowartościowego białka i węglowodanów. Jeżeli posiłek będzie lekki może go Pani zjeść nawet 1 godzinę przed snem.

Dzień dobry,
niestety nie wiem o której godzinie Pani jada obiad? Zasada jest taka, że odstępy między posiłkami powinny być 3 - 4 godzinne a kolację należy zjeść minimum 2 godziny przed snem.

Pozdrawiam