ADHD i problemy z koncentracją

Dzień dobry. 3 listopada psychiatra zdiagnozowal u mnie ADHD. Przepisano mi Wellbutrin 150mg. Czuje sie wrecz rewelacyjnie! Mam 100% kontakt z rzeczywistoscia. Jeden objaw choroby mnie nie opuscil. Przy wykonywaniu zadania wymagajacego koncentracji czasem odplywam myslami i zaczynam mówic do siebie- odtwarzam w myslach cala rozmowe u psychiatry, analizujac różne wersje mojej wypowiedzi(co moglem zmienic w wypowiedzi by lepiej opisac objawy). Bardzo proszę o diagnozę. Z góry bardzo dziekuje

Witam. Został już pan zdiagnozowany. Możliwe, że objaw ten z czasem zmalenie. Proszę popracować nad koncentracją oraz starać się panować nad "odpływaniem". Proponuje rónież przy kolejnej wizycie u psychiatrii wspomnieć o tym.

Mgr Agata Majda Pedagogika, Olkusz

Objawy zaburzeń koncentracji uwagi są niestety najtrudniejsze do pokonania i zmagać się trzeba czasem z nimi latami. Terapię eegbiofeedback polecam, poprawia pamięć i koncentracę ale trzeba stosować systematycznie i przez dłuższy okres czasu.