Agresja i nerwowość w zachowaniu męża

mój mąż jest bardzo nerwowy,drażni go wszystko,wpada w złość z byle powodu, krzyczy bardzo dużo,dużo gada.Przeżył ciężka chorobę utrata słuchu w tym był w zakładzie psychiatrycznym z powodu przyjmowania sterydów tak mówią lekarze.Proszę o pomoc, nie radzę sobie.

Warto, żeby mąż kontynuował terapię. Choroba i niepełnosprawność może być przyczyna stresu i kryzysu, przepracowanie emocji z tym związanych oraz wypracowanie nowych adaptacyjnych metod radzenia sobie w życiu powinno być pomocne w opanowaniu emocji i odbudowaniu relacji małżeńskiej.