Czy agresja podczas seksu jest czymś złym?

Czy to jest normalne , że lubie sie kochac z mężem " na ostro". Oboje to lubimy, zaznaczę,że mąz mnie nie bije, ale lubie ucikac,bronic sie, kopac męża(lekko), bronic sie jakby przed gwałtem. Podnieca mnie to bardzo. Potem oczywiscie kochamy sie ale ostrzej nic Inni. Najb ja to lubię, czy jest zemną cos nie tak??? Czasmi zamykam oczy i wyobrażam sobie np: że robię to z Pięknym aktorem z filmu. Oczywiscie mam przystojnego męża jeste nam dobrze. czy moje zachowanie nie jest dziwaczne!!! Dziękuje za odpowiedz. Kasia

Dzień dobry!

Ludzka seksualność jest różnorodna i nie istnieje żaden wzorzec, jak "powinien" wyglądać stosunek. Jeśli oboje Państwa wypracowali z partnerem takie formy zbliżeń, które przynoszą radość i przyjemność Wam obojgu - to wspaniale.
Większość ludzi odczuwa lub odczuwa i praktykuje zachowania seksualne o zabarwieniu sado-masochistycznym - tzn. z elementami dominacji i uległości.

Pozdrawiam!