Alergia na roztocza i częste zapalenie zatok u dziecka

Moje dziecko jest alergikiem na roztocza bierze steryd do nosowy Momester ma 5 lat od 3 roku odkąnd poszedł do przedszkola ma częste zapalenie zatok czyli dziś wodnisty katar jutro już taki gęsty że trzeba podawać sinupret na rozrzedzenie kiedyś pomagał a teraz nie bardzo i zaraz jest kaszel . Od czerwca na antybiotyku angina zapalenie uszu znowu angina w czerwcu mieliśmy badania laryngologiczne stwierdzono przerost migdałków bocznych i znowu ma zatoki chore jakieś domowe sposoby na zatoki chor

Proszę państwa dziecko jeśli jest uczulone na roztocza to jest przewlekły proces zapalny zatok dziecko powinno sie już odczulać na roztocza to najbardziej pomoże proszę sie skonsultować z alergologiem

Skończcie proszę z tą masakrą! Sterydy od trzeciego roku życia? Przecież on przestanie rosnąć! Ludzie!!!!. Zabierzcie go szybko z przedszkola i usuńcie mu trzeci migdałek i zmniejszcie operacyjnie migdałki podniebienne w klinice dziecięcej laryngologicznej. Ratujcie go Bo zadzwonię do Rzecznika Praw Dziecka