Ataki osłabienia podczas treningu

Witam. Od kilku tyg (około 6) mam dziwne objawy. Podczas treningu robi mi się nie dobrze tzn. słabo i robię czerwony a chwilę pózniej blady wręcz żółty. trenuję ponad 7 lat i zdarzyło mi się to pierwszy raz tzn teraz za każdym razem. Ogólnie spadek siły i szybkie męczenie się. Nie pamiętam, kiedy ostatnio się wyspałem. Najgorzej jest rano wstaję i jest mi słabo i to samo przed snem. W ciągu dnia miewam wybuchy gorąca. Robiłem podstawowe badanie krwii, ekg i test wysiłkowy które nic nie wykazały

Lek. Tomasz Budlewski

Nie napisał PAn co do za badania... Bez badania pacjenta i dokładnych informacji trudno mi określić co może być przyczyną... Najelpiej udać się do lekarza, któy po zebraniu wywiadu, badaniu fizykalnym, wynikach badaniach zaleci dalsze postępowanie. Nie wiem też co to za treningi? Sugeruje na jakiś czas zaprzestać lub zmniejszyć intensywaność trenigów i pamiętać o dobrym nawodnieniu, być może to jest przyczyną osłabienia w jego trakcie.