Ataki paniki, bóle głowy i bezsenność a palenie marihuany

Witam zapalilem marichuanie i dostalem ataku paniki nie wiedziałem co sie dzieje i wszystko wrocilo do normy po 3 tygodnich uderzylem sie w glowe i po kilku godzinach znów dostalem ataku wezwalem pogotowi ale wszystki badania byly w porządku teraz troche się boje i mam bole migrenowe co siedzieje ?????a wieczorem nie moge zasnoc musze wziąć tabletek co mi jest ????
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Mgr Beata Szymik Psycholog, Zabrze

Ataki paniki mogą być wywoływane przez zdarzenia, które pana niepokoją. rudno swierdzić po tylko takich informacja. Proszę udać się do specjalisty, który zacznie od zdiagnozowania. Na razie widać, że coś się dzieje, ale nie można powiedzieć co dokładnie.
Beata Szymik