Badania cholesterolu i spadek wagi

Witam Przez ostatni rok byłam pod opieką dietetyka i schudłam 11 kg waga początkowa 72 , a teraz 59 . Zgubilam też sporo tkanki tłuszczowej. Zrobiłam ostatnio badania w kierunku cholesterolu calkowitego ,który nic się nie zmienił nadal mam wyzszy 225 . Czy to normalne ze mój spadek wagi i tkanki tluszczowej nie ma wpływu na poprawę tych wyników.

Rzadko, ale to możliwe, kiedy są silne predyspozycje genetyczne. Oprócz mądrej diety, ważna jest też systematyczna aktywność fizyczna typu cardio. Pozdrawiam