Badanie OCT i badanie ciśnienia ocznego

Byłam badana u dwóch okulistów i mam stwierdzone ciśnienie 21 i 22. Jeden zalecił obserwacje drugi wykonał badanie OCT (nie znam się -1%czerwony)i przepisał mi krople po których boli mnie oko skroń i nos .Nie moge otrzymać skierowania do poradni leczenia jaskry i nie wiem co zrobić . Czy konieczne były te krople ?

Witam. W Pani przypadku konieczne jest jeszcze badanie pola widzenia i grubości rogowki oraz pomiary kilkukrotnie Tp rano.zapraszam do Myslenic ze skierowaniem z POZ i z wynikami które juz Pani ma.pozdrawiam serdecznie