Bezpieczeństwo stosowania odżywki Amino Nitro Universal

Witam. Mam pytanie odnosnie odzywki Amino Nitro Universal.W jej sklad wchodza aminokwasy EAAs i BCAAs ponizej podaje sklad : Zawartość jednej porcji zaw: Witamina B6(piridoxine HCI) 500 µg Niacin 10mg Human Muscle protein complex 4995mg Leucine Lysine Arginine Valine Isoleucine Histadine Threonine Methionine Phenylalanine Pro bcaa Complex Leucine 3500mg Isoleucine 1690mg Valine 1815mg Czy ta odzywka jest bezpieczna dla zdrowia ? Dziekuje i Pozdrawiam.

Magdalena StusiĹska

Odżywki które zawierają duzo aminokwasow i białek mogą być obciążające dla nerek. Nie są też naturalne dla diety człowieka- dlatego nigdy do końca nie da się zagwarantować że są bezpieczne.