Bieganie na stepperze przez 15 minut w ciągu dnia

Pracuje fizycznie w fabryce. I niestety po pracy mam siłe jedynie na to by 15min biegać na steperze. Czy warto dalej ćwiczyć tak jak ćwiczę czy lepiej te 3 razy dziennie przemęczyć się i 30 min?

witam, zdecydownie lepiej 3 rayz w tygodniu a nawet 2 po 30 minut, chyba ze cwiczenia sa tylko kondycyjno zdrowotne to wersja pierwsza jest rowniez odpowiednia jesli natomiast zalezy na spaleniu tkanki tłuszczowej to im dłuzej wykonywana aktywnosc tym wieksze sznase na spalenie tkanki tłuszczowej nawet o małym obciazeniu
pozadrawiam