Blokada psychiczna po zmieszaniu narkotyków

Witam. Mam pytanie moj znajomy zmieszal anfetamine,marihuane i dopalecze. I teraz znajduje sie w szpitalu od kilku dni i nie ma zadnej poprawy,podejrzewamy ze ma blokade psyhiczna,jak todlugo portwa i co dalej robic? prosze o pomoc

Niestety bardzo często nie wiadomo, co stanowi skład dopalaczy, tym bardziej zmieszanych z marihuaną i amfetaminą . Trudno wyrokować, co dzieje się z Twoim kolegą - ale jedno jest pewne, że stanowi to przestrogę dla Pana. Proszę zaufać lekarzom, z pewnością wiedzą, jak mają pomóc Pańskiemu koledze.