Ból kolan podczas ćwiczeń

Witam mam 18 lat ważę 85kg przy wzroście 179 a moim problemem jest to że właśnie zaczęłam się odchudzać pije białą wodę tylko i jem 5 posiłków dziennie ale jest problem z ćwiczeniami ponieważ mam problem z kolanami podczas ćwiczeń strasznie mnie bolą i nie mogę ćwiczyć dalej. Nie wiem co dalej robić bo nie długo rok szkolny a ja nie mogę ćwiczyć z tymi kolanami. Co robić? Dostanę zaświadczenie od lekarza rodzinnego że nie mogę ćwiczyć na wf?

Co do zwolnienia z WF to musi lekarz stwierdzić, co jest 'nie tak' z tymi kolanami. Paradoksalnie jest jednak to, że kolana, aby 'dobrze się czuć' potrzebują ruchu. Wychowanie fizyczne w szkole w sumie jest 'małym obciążeniem'. Pozdrawiam.