Chrupanie w braku podczas ćwiczeń

Witam,ćwiczę na siłowni i mam problem taki że lewy bark ,,lekko"chrupie mi kiedy poruszam ramionami.Wcześniej miałem problem bo dolegał mi przeszywający ból w barku ale miałem tydzień przerwy i już raczej nie boli ale dalej nie dużo ale troszkę chrupie właśnie kiedy robię wymachy ramionami w tył.Proszę o sugestię i pozdrawiam.

Witam,
Najlepiej unikać ćwiczeń powodującyxh "chrupanie" i ból i zastąpić je innymi ćwiczeniami. Warto też spróbować ustawić ramiona w różnych pozycjach w czasie wykonywania ruchu, tak aby uniknąć nieprzyjemnych dolegliwości. Warto też skonsultować się z ortopedą.

Pozdrawiam,

Grzegorz Wichrzycki
Trener Personalny - www.freebody.pl
Trener Personalny Online - www.freebody-online.ll

Witam,
samo "chrupanie" nie jest dużym problemem, ale skoro wcześniej pojawiał się ból lepiej unikać ćwiczeń, które wymagają wymachów ramion i zastąpić je innymi. Warto też skonsultować się z lekarzem. Pozdrawiam