Ból w klatce piersiowej, duszności, koszmary i brak apetytu po rozstaniu

Niedawno pisałam do Państwa "jak pozbyć się bólu po rozstaniu?" Bardzo dziękuję za udzielenie mi odpowiedzi. Pytanie czy ból w klatce piersiowej, duszności, przerażające koszmary, brak apetytu i poczucie bezsilności to częste objawy po rozstaniu? Dodam tylko iż z byłym chłopakiem utrzymujemy kontakt praktycznie codziennie. Mimo, iż cały czas ma jakieś wątpliwości co do swoich uczuć, wciąż widać, że chce mnie mieć blisko. Czy Państwa zdaniem mogę liczyć na jego powrót?
KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie, Pytasz, czy ból w klatce piersiowej, duszności, koszmary, brak apetytu i poczucie bezsilności to częste objawy po rozstaniu. Tak naprawdę każdy z nas inaczej przeżywa rozstanie z ukochaną osobą więc trudno ocenić czy te objawy są powszechne. Jednak są one typowymi objawami chronicznego stresu - a rozstanie oraz ciągłe trwanie w niepewności na pewno są dla Ciebie takim stresem. Pozdrawiam

Dzień Dobry Pani,

Bazując na Pani informacjach, z jakiegoś powodu relacja między Panią i byłym Chłopakiem jest zakończona, a jednak nie zakończona.

Przyczyną takiego braku transparentności może być kilka wątków.

Według mojej opinii, myślę, że pomocna byłaby dla Pani rozmowa z psychologiem, by mogła Pani zobaczyć, co jest przyczyną takiej relacji między Wami, czego serdecznie Pani życzę,

irena.mielnik.madej@gmail.com