Bóle brzucha a stres w szkole

witam,mój 7 synek ma ok dwóch tygodni bóle brzucha,nie wiem czy to związane ze stresem w szkole,lecz 2 dni temu miał atak duszności,jadąc samochodem bez gorączki na ostrym dyżurze dostał zastrzyk i dawkę inhalacij,przespał do rana,następnego dnia bylismy u kontroli i wszystko ok,na wieczór sytuacja się powtarza ok tej samej godziny,inhalacja 3 krotna pomaga,dziś boli go głowa i ma suchość w gardle ,nie miał testów alergicznych,nie było wskazań, Gosia

witam,
objawy opisane przez Panią wskazywać mogą na trudności emocjonalne: lęk, stres. Warto zastanowić się czy coś ostatnio wydarzyło się trudnego w waszym życiu lub w szkole. Może podpytać wychowawczynię czy czegoś nie zauważyła?
zalecałabym konsultację u psychologa by wykluczyć poważniejsze przyczyny i dostać zalecenia.
pozdrawiam